BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laimingi Naujieji metai

Keistas tas žmogus…. Vakar parašiau visai ne tai, ką norėjau. Nes sakinys, kuris atėjo galvon, lygiai kaip greitaeigis traukinys Vilnius-Klaipėda pradingo mano galvos platybėse. Bijojau net pajudėti tikėdamasi, kad sugebėsiu prisiminti jį tokį autentišką, koks praskriejo smegenų vingiuose. Deja. Bet tikrai parašiau tai, ką norėjau parašyti plačiąja tos minties prasme.

Šiandien važiuodama namo pagalvojau, na va ir vėl tekstas, mintyse, bet aš vairuoju, o kaip norėčiau sėdėti su užrašine dabar traukinyje ir kažkur judėti…. Toks buvo mano noras ir Naujųjų išvakarėse: Sutikti 2017-tuosius procese: traukinyje tamsoje judant nelabai aiškia kryptimi, apsipirkinėjant maisto parduotuvėje, daugiau nelabai ir galvojau, nes svarbu buvo ne tai. Norėjau Naujuosius metus sutikti jų išskirtinai nelaukiant…
Laimingų Naujųjų metų!!!
Tokie buvo mano palinkėjimai paskutiniąją metų dieną visiems, kažkam žinute, kažkam balsu, kažkam…. Mintyse. To linkėjau ne aš viena, to linkim kasmet vieni kitiems, bet šiemet susirūpinau, kad anksčiau man jis buvo tiesiog palinkėjimas, be jokios didesnės prasmės. Tikrai daug kartų jį kartojau vienąkart metuose, nes taip buvo įprasta. Šiemet atradau jį taip, kaip Niutonas gravitacijos dėsnį. Pirmąjį žodį Lai-min-gų….mintyse tariau taip lėtai lyg pati pirmą kartą tai būčiau išgirdusi. Negi visada to linkėjau? Supratau, kad tik dabar linkėjau laimingų metų kitaip, pati suvokdama, kad tikrai linkiu būti laimingesniais nei praėjusiais metais.
Nereikia nugyventi ypatingo gyvenimo, kad suprastum, jog esi laimingas.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Leave a Reply